25 بهمن 1396

کسب رتبه نخست در جشنواره فضا و خانواده

کسب رتبه نخست در جشنواره فضا و خانواده
دانش آموزمحمد باغانی از پایه یازدهم موفق به اخذ رتبه اول جشنواره فضا و خانواده گردید . این موفقیت را به ایشان و خانواده محترمشان تبریک عرض می نماییم.
 
مولف: داود سلیمانی
0  نظر
رتبه خبر: /5
(1 نظر )

27 دی 1396

برگزاری مسابقات کتابخوانی آنلاین

برگزاری مسابقات کتابخوانی آنلاین
به اطلاع همکاران ارجمند، دانش آموزان عزیز و اولیا گرامی می رساند ان شاالله مسابقات کتابخوانی هریک از گروه های نام برده ، در روز سه شنبه سوم بهمن 1396 فعال خواهد گردید. جهت شرکت در مسابقه و پاسخ به سئوالات مربوطه ، در روز تعیین شده به منوی آزمون آنلاین مراجعه گردد(لینک دانلود منبع آزمون)
مولف: محمدرضا حسن پور
2  نظر
رتبه خبر: 3
(2 نظر )

18 دی 1396

تشکیل کارگاه آموزشی در زمینه پیشگیری از معلولیت های جسمانی

 تشکیل  کارگاه آموزشی در زمینه پیشگیری از معلولیت های جسمانی

در راستای اهداف سندتحول بنیادین و به منظور ترویج شیوه های زندگی سالم و پیشگیری از رفتارهای پرخطروآسیب زا و افزایش مهارت و سطح آگاهی دانش آموزان پیرامون «آگاه سازی وپیشگیری از معلولیت های جسمانی و مراقبت از خود» ، با هماهنگی کارشناسی سلامت وپیشگیری اداره آموزش و پرورش منطقه 15 و با مشارکت سازمان بهزیستی شهر تهران ، یک دوره کلاس های آموزشی در قالب کارگاهی پیرامون موضوع عنوان شده برگزار و دانش آموزان  پایه دهم ویازدهم  در سه روز متوالی در این کلاس ها حاضر شده و با حضور کارشناس ومتخصص مربوطه این دوره ها را سپری نمودند.

مولف: داود سلیمانی
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

6 دی 1396

گرامی داشت میلاد با سعادت امام حسن عسگری (ع) و توزیع قرص ویتامین D

گرامی داشت  میلاد با سعادت امام حسن عسگری (ع) و توزیع قرص ویتامین D
تبریک هشتم ربیع الثانی روز میلاد با سعادت حضرت امام حسن عسگری (ع) در مراسم های امروز مدرسه (زیارت عاشور ، مراسم صبحگاه و نماز جماعت ) همراه با پخش شیرینی و شربت صورت پذیرفت.
ضمنا براساس برنامه تنظیمی کار توزیع مستمر قرص های ویتامین D  بین دانش آموزان نیز انجام گرفت و نوبت بعدی توزیع آن 6 بهمن ماه تعیین گردید

 
مولف: داود سلیمانی
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

22 آذر 1396

تقدیر به مناسبت هفته پژوهش

تقدیر به مناسبت هفته پژوهش
به مناسبت هفته پژوهش ، پژوهش سرای ابن سینا در همایشی با حضور جمعی از فرهیختگان ، اساتید و مسئولین منطقه در فرهنگ سرای خاوران از 3 نفر از دانش آموزان پژوهشگر دبیرستان نمونه ددولتی صنیعی فر تقدیر نمود.
در این همایش که با سخنرانی  دکتر هومن نامور استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه و دکتری روان شناسی و حضور مدیریت دبیرستان در سالن شهید مطهری فرهنگ سرای خاوران برگزار شد از دانش آموزان علی امانی -امیرمحمد بیژنی و امیرمحمد عالمیان با اعدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.
 
مولف: داود سلیمانی
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

20 آذر 1396

مراسم 17 ربیع الاول

مراسم 17 ربیع الاول
به مناسبت 17 ربیع الاول میلاد حضرت نبی مکرم اسلام(ص) و رئیس مذهب شیعه امام جعفر صادق(ع) مراسم جشنی در سالن دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر برگزار شد در این مراسم:
1- تلاوت آیاتی از کلام الله مجید
2- سخنرانی حجت الاسلام آقای مومنی
3-مولودی خوانی مداح اهل بیت آقای مطیع ها
4- برگزاری مرحله نهایی مسابقه مشاعره
5-اهدای جوایز مسابقات(کتابخوانی - چهل حدیث - مشاعره)
6- پذیرایی
برگزار شد
 
مولف: اکبر محمدی
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
قبلی  
1 
  بعدی
صفحه 1 از 1
قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر