اخبار
ارزیابی مدرسه در طرح تعالی مدیریت
در روز 13 آبان 97 یک تیم دو نفره از سرارزیابان طرح تعالی مدیریت در سطح کشوری فعالیت های مدرسه در سال تحصیلی 97-96 را مورد بررسی قرار دادند. در این بررسی بیش از 10 ساعته کلیه فعالیت ها و برنامه های مدرسه در 9 محور طرح با حضور مسئولین مدرسه ، دانش آموزان و اولیا براساس شاخص های طرح تعالی امتیاز گذاری شد. دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر در سال تحصیلی 96-95 به عنوان تنها دبیرستان پسرانه دارای رتبه موفق در منطقه 15 معرفی گردید.
 

حضور دانش آموز صنیعی فر در محضر مقام معظم رهبری
در روز 13 آبان دانش آموز سال چهارم دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر آقای مرتضی عزیزی در محضر مقام معظم رهبری به نمایندگی از دانش آموزان سخنرانی ایراد نمود .
 

مسابقه ی طراحی پوستر
مسابقه ی طراحی پوستر پدافند غیر عامل با استفاده از نرم افزار فتوشاپ برگزار می شود علاقمندان تا تاریخ دوشنبه 7 آبان ماه 97 آثار خود را با توجه به شرایط قید شده در اطلاعیه به آیدی  padafandsaniefar@ ارسال نمایند.
 

پارکینگ مناسب برای دوچرخه ها
با تدبیر معاونت انظباطی دبیرستان ، جهت جلوگیری از آسیب به دوچرخه های دانش آموزان و ایجاد نظم و انضباط در محل نگهداری آنها ، فضای مناسب و نرده مشبک فلزی نگهدارنده برای پارک مناسب دوچرخه ها در حیاط مدرسه ایجاد گردید.

جلسه مشاوره با دانش آموزان
جلسه مشاوره گروهی  با دانش آموزان پایه دهم توسط آقای مجیدی در نمازخانه ی دبیرستان برگزار شد

اولین جلسه انجمن اولیا با اعضا جدید
روزسه شنبه 97/7/24 جلسه انجمن اولیا و مربیان دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر با حضور اعضای جدید برگزار شد . در این جلسه مدیر دبیرستان ضمن خیرمقدم گویی به اعضا جدید به بیان برنامه و فعالیت های جاری و در پبش روی مدرسه پرداخت در این جلسه اعضا نسبت به انتخاب رئیس ، نایب رئیس ، منشی و سایر تقسیم بندی های  برای انجمن اولیا و مربیان امسال اقدام نمودند.
 

مراسم تقدیر از برترین های آموزشی و تربیتی
طی مراسمی در روز دوشنبه 97/7/23 در حضور کلیه دانش آموزان تعدادی از برترین های مسابقات علمی - تربیتی و ، ممتازین درسی و برترین ها کنکور تجلیل و اهدایی به آنها تقدیم شد.
این برنامه که در راستای مراسم تقدیر و تجلیل از برترین های سال تحصیلی 97-96 در مجمع عمومی انجمن اولیا و مربیان در تاریخ 97/7/19 در سالن شهید مطهری فرهنگسرای خاوران می باشد شامل موارد زیر می باشد:
1- تقدیر از نفرات برتر و رتبه های زیر 1000 کنکور سراسری 97 به تعداد 27 نفر
2-تقدیر از دانش آموزان معدل های بالای 18 و نفرات برتر هر 3 رشته در پایه های دهم و یازدهم (امتحانات خردادماه 97) به تعداد 145 نفر
3- تقدیر از پذیرفته شدگان المپیادهای علمی در مرحله اول به تعداد 29 نفر
4-تقدیر از برترین های مسابقات فرهنگی و هنری و علمی در سطح منطقه و کشوری به تعداد 12 نفر
تصاویر این دو برنامه را از اینجا و اینجا مشاهده فرمایید.

مراسم تقدیر از برگزیدگان کنکور و معدل های برتر سال تحصیلی 97-96
در مراسم مجمع عمومی انجمن اولیاء و مربیان دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر از نفرات برتر کنکور سراسری و معدل های درسی ممتاز و دانش آموزان دارای رتبه و مقام در سال تحصیلی 97-96 تقدیر و تشکر به عمل آمد تصاویر مربوط به این مراسم را از اینجا دریافت نمایید

معاینات بهداشتی
معاینه موی سر و تست سلامت (اندازه گیری قد و وزن ، بینایی سنجی و بررسی بهداشت دهان و دندان  ) دانش آموزان توسط کارشناسان بهداشت خانه بهداشت و سلامت محله هاشم آباد در دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر انجام پذیرفت.

مسابقات مداحی نوگلان حسینی
دانش آموزان
1- محمد مزروعی
2-عباس خاکی
از پایه دوازدهم به مرحله ی استانی مسابقات مداحی نوگلان حسینی راه یافتند.
بخشی ازافتخارات مدرسه
آقای علیرضا نژادهندی
               مدیریت دبیرستان
مومن نیازمند سه چیز است: توفیقی از پروردگار، پند دهنده ای از درون خویش و پذیرش از نصیحت کنندگان. امام جواد (ع)
ارتباط با مدیریت: 
اولیای محترم می توانند جهت ارتباط مستقیم با مدیریت دبیرستان، از پنل زیر استفاده نمایند.
برای موفق شدن فقط با این عبارت خداحافظی کنید: 
" باشه فردا "
ارتباط مستقیم با مدیر دبیرستان
گیرنده
قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر