اخبار
کسب رتبه ممتاز در تعالی مدیریت مدرسه
پس از سه مرحله ارزیابی فعالیت های سال تحصیلی 97-96 دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر ، از سوی وزارت آموزش و پرورش دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر با یک درجه صعود به سطح ممتاز طرح تعالی مدیریت مدرسه ارتقاء یافت.
در این طرح تمام فعالیت های مدرسه در 9 محور مورد ارزیابی و کنترل قرار گرفت و در بین مدارس متوسطه پسرانه شهر تهران در سطح ممتاز قرار گرفت.
طرح تعالی دارای درجاتی به ترتیب شامل : پویا - موفق - ممتاز - اهتمام واشتهار -متعالی است .
این موفقیت را به تمامی ارکان های دبیرستان (دانش آموزان - کارکنان و اولیا) تبریک و تهنیت عرض می نمایم و برای  دوره جدید(سال تحصیلی 98-97 ) این عزیزان آرزوی موفقیت داریم.
جهت نمایش بخشنامه مربوطه اینجا را کلیک نمایید.

عدم برگزاری امتحان روز شنبه اول دیماه 97
اطلاعیه:
احتراما به اطلاع اولیاء گرامی و دانش آموزان عزیز می رساند به استناد بخشنامه وزارتی شماره 197842 مورخ 97/9/28 به مناسبت آغاز فصل زمستان و سنت باستانی شب یلدا کلیه آزمون های روز شنبه اول دیماه 97 دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر ، لغو و زمان برگزاری آن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
ستاد امتحانات دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر

دستورالعمل المپیادهای علمی سال تحصیلی98-97
وزارت آموزش و پرورش بخشنامه و دستورالعمل المپیادهای 8 گانه علمی برای سال تحصیلی 98-97 را اعلام نمود
جهت مشاهده ی دستورالعمل المپیادهای علمی کشوری اینجا را کلیک نمایید.
 

کسب مقام نایب قهرمانی در ربوکاپ 2018
کسب نایب قهرمانی در مسابقات جهانی روبوکاپ 2018 لیگ روبات های سنگین فوتبالیست را به دانش آموز احسان سرایی تبریک عرض می نماییم

شورای دبیران در آذرماه
شورای دبیران دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر روز سه شنبه 27 آذرماه در سالن اجتماعات دبیرستان با حضور دبیران و کارکنان برگزار شد. در این جلسه سخنران مدعو جناب آقای احمد صافی از مشاورین با سابقه آموزش و پرورش در راستای کارگاه آموزشی دبیران پیرامون موضوع دوران رشد و تربیت نوجوانان در حوزه تعلیم وتربیت بیانات ارزشمندی ایراد نمودند.
در بخش هایی از جلسه مدیریت مدرسه و معاونین دبیرستان نکاتی پیرامون امتحانات نوبت اول و سایر برنامه های مدرسه بیان نمودند. و از دبیران و کارکنان موفق نیز تقدیر به عمل آمد.

کسب مدل طلا فیزیک و برنز ریاضی
در نخستین دوره مسابقات جایزه بزرگ خانه ریاضی ، دانش آموز مصطفوی در رشته فیزیک موفق به کسب مدل طلا و همچنین دانش آموز محمد دارستانی در رشته ریاضی مدال برنز شدند. این موفقیت را  تبریک و توفیقات بیشتری برای آنها آرزو می نماییم

جلسه دبیران با اولیا
به منظور آگاهی اولیا گرامی دارای دانش آموز در پایه دوازدهم تجربی با روند امور آموزشی فرزندانشان ، نشستی با حضور آنان و دبیران تخصصی این رشته در نمازخانه ی دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر برگزار شد.

آموزش پیشگیری از معلولیت
کلاس آموزش و آگاه سازی روش های پیشگیری از معلولیت ها با حضور استاد افتخاری برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم در تاریخ 28 و 29 آبان ماه برگزار شد

آموزش پیشگیری از معلولیت
کلاس آموزش و آگاه سازی روش های پیشگیری از معلولیت ها با حضور استاد افتخاری برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم در تاریخ 28 و 29 آبان ماه برگزار شد

اردوی تفریحی استخر پایه یازدهم
به منظور ایجاد نشاط و تفریح برای دانش آموزان پایه یازدهم اردوی تفریحی استخر برگزار شد
بخشی ازافتخارات مدرسه
آقای علیرضا نژادهندی
               مدیریت دبیرستان
مومن نیازمند سه چیز است: توفیقی از پروردگار، پند دهنده ای از درون خویش و پذیرش از نصیحت کنندگان. امام جواد (ع)
ارتباط با مدیریت: 
اولیای محترم می توانند جهت ارتباط مستقیم با مدیریت دبیرستان، از پنل زیر استفاده نمایند.
برای موفق شدن فقط با این عبارت خداحافظی کنید: 
" باشه فردا "
ارتباط مستقیم با مدیر دبیرستان
گیرنده
قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر