تابستان 98
نتیجه تصویری برای کلاس های تابستانی
 
قابل توجه ی در لیست انتظارها
به اطلاع دانش آموزانی که اقدام به انتخاب عناوین تکمیل ظرفیت شده  و ثبت نام خود در لیست انتظار می رساند.
از شواهد موجود امکان خالی شدن ظرفیت در این کلاس ها بسیار ضعیف است لذا تا فرصت برای سایر عناوین وجود دارد نسبت به انتخاب کلاس های باقی مانده اقدام نمایند.
بدیهی است پس از اتمام فرصت ثبت نام  برای افرادی که کلاس انتخاب ننموده اند و یا در لیست ذخیره قرار دارند از میان کلاس های باقیمانده دارای ظرفیت توسط مسئولین مدرسه انتخاب صورت خواهد گرفت و دیگر قابل تغییر نیست
تذکر مهم:
دانش آموزان عزیز حتما دو عنوان از کلاس ها را انتخاب نمایند . در غیر این صورت مسئولین مدرسه عنوان دوم را از کلاس های دارای ظرفیت برای شما انتخاب خواهند نمود
امکان انتخاب یک عنوان برای دو بار وجود  ندارد یعنی در هریک از دو انتخاب خود فقط یکی از 6 عنوان کلاسی موجود را انتخاب نمایید و عنوان تکراری انتخاب نشود.(از گروه الف و ب هم فقط یکی انتخاب گردد)
 
لینک ورود به سامانه ثبت نام
عناوین کلاس های مهارتی - هنری عبارتند :

عناوین کلاس های مهارتی-هنری عبارتند از:

 1. آموزش روخوانی و روان خوانی قرآن کریم
 2. آموزش خوشنویسی(گروه الف و ب)
 3. آموزش کمک های اولیه (گروه الف و ب)
 4. آموزش فیلم سازی (گروه الف و ب)
 5. آموزش تواشیح و سرود
 6. آموزش  نرم افزار کار با چاپگر سه بعدی(گروه الف و ب)
راهنمای ثبت نام در فعالیت های مهارتی - هنری تابستان 98
 
 1. از ساعت 1 بامداد  روز دوشنبه 98/3/27 لغایت98/4/4 امکان ثبت نام برای دانش آموزان پایه دهم به یازدهم مهیا می باشد.
 2. با وارد نمودن نام کاربری و کلمه ­ی عبور خود وارد برنامه ثبت نام شوید (نام کاربری و کلمه عبور شما در پیشفرض هر دو همان کد ملی دانش آموز است)
 3. پس از ورود به برنامه با کلیک بر روی گزینه انتخاب ، وارد صفحه­ ی انتخاب کلاس می شوید.
 4. در این صفحه هر دانش آموز باید 2 عنوان از کلاس های مورد نظر را انتخاب نماید.
 5. ابتدا با فعال کردن علامت انتخاب در مقابل یکی از عناوین کلاس ها ، اولین انتخاب خود را با کلیک بر روی تایید ثبت نمایید. (سیستم پس از چند لحظه انتخاب شما را ثبت می نماید در این حالت باید علامت انتخاب جلوی عنوان انتخابی شما قرار گیرد)
 6. مجددا  از قسمت دوم برنامه ، انتخاب عنوان دوم خود را به همان روش گفته شده در بند بالا  انجام دهید.
 7. با طی این مراحل باید برای شما در مقابل عنوان کلاس های انتخابی تان علامت انتخاب وجود داشته باشد و به آمار کلاس ها 1 واحد اضافه شده باشد.
 8. چون ظرفیت کلاس ها محدود می باشد در صورت رسیدن به حد نصاب و تکمیل ظرفیت مهارت مورد نظر دیگر در آن کلاس ثبت نام صورت نخواهد پذیرفت. و دانش آموز فقط می تواند در قسمت لیست انتظار ثبت نام نماید تا در صورت انصراف یکی از دانش آموزان از کلاس ، امکان اضافه شدن از لیست انتظار(با رعایت الویت ترتیب ) برای وی صورت گیرد.
 9. در صورتی که دانش آموز در لیست انتظار ثبت نام نماید و کلاس مورد نظر پس از اتمام زمان ثبت نام گنجایش نفرات لیست انتظار را نداشته باشد مسئولین مدرسه اعضا لیست های انتظار را در سایر کلاس های دارای گنجایش قرار خواهند داد.
 10. با توجه به موارد یاد شده دانش آموزانی که سریعتر ثبت نام نمایند امکان انتخاب بهتر و منطبق بر علاقه ی خود را بیشتر خواهند داشت.
 11. امکان جابجایی از هر کلاس انتخابی به یک کلاس دیگر (تا پایان مهلت ثبت نام) وجود دارد ولی به محض جابجایی شما از هر کلاس در صورت وجود داوطلب جدید و یا فردی در لیست انتظار ، بطور هوشمند عمل جایگزینی وی صورت خواهد پذیرفت و دیگر امکان برگشت شما به کلاس قبلی (در صورت تکمیل ظرفیت) وجود نخواهد داشت.
 12. زمانی ثبت نام شما تکمیل است که هر دو کلاس خود را انتخاب و تایید نموده باشید.                                                                                         موفق باشید
مهلت ثبت نام
فرصت ثبت نام تا تاریخ چهارشنبه98/4/12 تمدید شده است.
قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر