اخبار
کسب رتبه های برتر در مسابقات استان تهران و راه یابی به مسابقات کشوری
کسب رتبه های ارزنده در مسابقات فرهنگی استان تهران در رشته های احکام، فیلم داستانی و انشای نماز توسط دانش آموزان و راه یابی به مسابقات کشوری را گرامی می داریم.
 

برگزاری همایش های جمع بندی ویژه کنکور سراسری 99
با توجه به اهمیت جمع بندی دروس در روزهای پایانی و منتهی به کنکور، همایش های جمع بندی توسط دبیران مجرب برای سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی برگزار گردید. این همایش ها از 23 تیر ماه آغاز و تا 23 مرداد ادامه داشته است.

آغاز سال تحصیلی
شروع سال تحصیلی با سخنرانی مدیریت دبیرستان و ذبح گوسفند قربانی به نیت سلامتی دانش آموزان و کارکنان مدرسه در روز اول مهرماه 98 صورت گرفت . دانش آموزان با عبور از زیر قرآن کریم سال تحصیلی خود را آغاز نمودند.
 

نمونه پوسته طراحی های وب سایت توسط دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر
طراحی مقدماتی وب سایت به عنوان دومین خروجی از کلاس های برنامه نویسی کامپیوتر دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر با رویکرد آموزش مهارتهای کارآفرین در تابستان 98-97 به دانش آموزان پایه یازدهم آموزش داده شد.

رتبه‌های برتر زیر 1000 دبیرستان نمونه دولتی صنیعی‌فر در کنکور سراسری 98
با سلام و عرض تبریک و خداقوت به دانش آموزان کنکوری سال 1398 و همچنین دبیران محترم و کادر اجرایی دبیرستان، برای مشاهده اسامی رتبه های برتر دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر کلیک کنید.

مراسم افطاری سال تحصیلی 98-97
مراسم افطاری سال تحصیلی 98-97 با حضور دبیران، دانش آموزان، فارغ التحصیلان و خانواده محترم صنیعی‌فر برگزار شد. جهت مشاهده گزارش تصویری این مراسم اینجا کلیک کنید.

کسب رتبه اول مسابقات آزمایشگاهی در پایه یازدهم
تیم آزمایشگاهی پایه یازدهم تجربی دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر متشکل از محمدمهدی توسلی و احسان جواهری در مسابقات آزمایشگاهی منطقه موفق به کسب رتبه اول شده وبه مرحله استانی این مسابقات راه یافتند.
موفقیت حاصله را به این دانش آموزان تبریک عرض می نماییم

سوالات محتوای مسابقه جذاب Be Doctor
سوالات را می توانید از اینجا​ دریافت نمایید.
پاسخ سوالات نیز در محتوای آزمون خواهد آمد. فایل آن را می توانید از اینجا دریافت کنید.

کسب مدل طلا فیزیک و برنز ریاضی
در نخستین دوره مسابقات جایزه بزرگ خانه ریاضی ، دانش آموز مصطفوی در رشته فیزیک موفق به کسب مدل طلا و همچنین دانش آموز محمد دارستانی در رشته ریاضی مدال برنز شدند. این موفقیت را  تبریک و توفیقات بیشتری برای آنها آرزو می نماییم

ارزیابی مدرسه در طرح تعالی مدیریت
در روز 13 آبان 97 یک تیم دو نفره از سرارزیابان طرح تعالی مدیریت در سطح کشوری فعالیت های مدرسه در سال تحصیلی 97-96 را مورد بررسی قرار دادند. در این بررسی بیش از 10 ساعته کلیه فعالیت ها و برنامه های مدرسه در 9 محور طرح با حضور مسئولین مدرسه ، دانش آموزان و اولیا براساس شاخص های طرح تعالی امتیاز گذاری شد. دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر در سال تحصیلی 96-95 به عنوان تنها دبیرستان پسرانه دارای رتبه موفق در منطقه 15 معرفی گردید.
 
بخشی ازافتخارات مدرسه
 
 
 
 
آقای علیرضا نژادهندی
               مدیریت دبیرستان
مومن نیازمند سه چیز است: توفیقی از پروردگار، پند دهنده ای از درون خویش و پذیرش از نصیحت کنندگان. امام جواد (ع)
ارتباط با مدیریت: 
اولیای محترم می توانند جهت ارتباط مستقیم با مدیریت دبیرستان، از پنل زیر استفاده نمایند.
برای موفق شدن فقط با این عبارت خداحافظی کنید: 
" باشه فردا "
ارتباط مستقیم با مدیر دبیرستان
گیرنده
قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر