اخبار
جلسه دبیران با اولیا
به منظور آگاهی اولیا گرامی دارای دانش آموز در پایه دوازدهم تجربی با روند امور آموزشی فرزندانشان ، نشستی با حضور آنان و دبیران تخصصی این رشته در نمازخانه ی دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر برگزار شد.

آموزش پیشگیری از معلولیت
کلاس آموزش و آگاه سازی روش های پیشگیری از معلولیت ها با حضور استاد افتخاری برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم در تاریخ 28 و 29 آبان ماه برگزار شد

آموزش پیشگیری از معلولیت
کلاس آموزش و آگاه سازی روش های پیشگیری از معلولیت ها با حضور استاد افتخاری برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم در تاریخ 28 و 29 آبان ماه برگزار شد

اردوی تفریحی استخر پایه یازدهم
به منظور ایجاد نشاط و تفریح برای دانش آموزان پایه یازدهم اردوی تفریحی استخر برگزار شد

شروع به کار مجامع دانش آموزی
مجامع دانش آموزی همان کانون ها، انجمن ها،تشکل های علمی ،درسی و تربیتی دانش آموزی است که هریک از دانش آموزان مدرسه در یکی از آنها عضو می باشد. در این مجامع که دانش آموزان در تابستان همزمان با ثبت نام اقدام به انتخاب مجمع مورد علاقه خود می نمایند. با بحث و گفتگو پیرامون سرفصل های موضوع مجمع و انجام کارهای پژوهشی و کارگاهی و ... توانمندی ها و علایق خود را در یک حرکت گروهی رشد و تعالی می بخشند.
جهت آگاهی از لیست مجامع فعال در این سال تحصیلی و همچنین مدیران هر مجمع لیست زیر را دانلود نمایید.
ضمنا برای اطلاع از اینکه در کدام مجمع ثبت نام نموده اید لیست زیر را دانلود نمایید.
آغاز به کار هر مجمع از طریق مدیران مجمع به دانش آموزان عضو اطلاع رسانی می شود.
 

برگزاری جشن سالروز به امامت رسیدن حضرت مهدی (عج)
روز شنبه 26 آبان ماه همزمان با سالروز به امامت رسیدن حضرت مهدی (عج) ، در نمازخانه ی دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر جشن باشکوهی با حضور دانش آموزان و کارکنان دبیرستان برگزار شد. در این جشن حجت الاسلام صمدی ضمن ایراد سخنرانی پیرامون تحریف های صورت گرفت در موضوع امامت به  علل غیبت حضرت صاحب زمان نیز اشاراتی نمودند. سپس مداح اهل بیت جناب آقای قاسمی ضمن خواندن اشعاری در مدح حضرت مهدی(عج) و اهل بیت نشاط و شادی را در دل حضور مهیا کردند.
در انتهای جلسه معاونت پرورشی دبیرستان به نفرات برتر مسابقات مرتبط با موضوع :پدافند غیر عامل ، مسابقه مستند حضور و .... به دانش آموزان جوایزی اهدا نمودند.
سپس حضور بر سفره امام زمان (ع) مهمان و اطعام شدند.

ارزیابی مدرسه در طرح تعالی مدیریت
در روز 13 آبان 97 یک تیم دو نفره از سرارزیابان طرح تعالی مدیریت در سطح کشوری فعالیت های مدرسه در سال تحصیلی 97-96 را مورد بررسی قرار دادند. در این بررسی بیش از 10 ساعته کلیه فعالیت ها و برنامه های مدرسه در 9 محور طرح با حضور مسئولین مدرسه ، دانش آموزان و اولیا براساس شاخص های طرح تعالی امتیاز گذاری شد. دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر در سال تحصیلی 96-95 به عنوان تنها دبیرستان پسرانه دارای رتبه موفق در منطقه 15 معرفی گردید.
 

حضور دانش آموز صنیعی فر در محضر مقام معظم رهبری
در روز 13 آبان دانش آموز سال چهارم دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر آقای مرتضی عزیزی در محضر مقام معظم رهبری به نمایندگی از دانش آموزان سخنرانی ایراد نمود .
 

پارکینگ مناسب برای دوچرخه ها
با تدبیر معاونت انظباطی دبیرستان ، جهت جلوگیری از آسیب به دوچرخه های دانش آموزان و ایجاد نظم و انضباط در محل نگهداری آنها ، فضای مناسب و نرده مشبک فلزی نگهدارنده برای پارک مناسب دوچرخه ها در حیاط مدرسه ایجاد گردید.

اولین جلسه انجمن اولیا با اعضا جدید
روزسه شنبه 97/7/24 جلسه انجمن اولیا و مربیان دبیرستان نمونه دولتی صنیعی فر با حضور اعضای جدید برگزار شد . در این جلسه مدیر دبیرستان ضمن خیرمقدم گویی به اعضا جدید به بیان برنامه و فعالیت های جاری و در پبش روی مدرسه پرداخت در این جلسه اعضا نسبت به انتخاب رئیس ، نایب رئیس ، منشی و سایر تقسیم بندی های  برای انجمن اولیا و مربیان امسال اقدام نمودند.
 
بخشی ازافتخارات مدرسه
آقای علیرضا نژادهندی
               مدیریت دبیرستان
مومن نیازمند سه چیز است: توفیقی از پروردگار، پند دهنده ای از درون خویش و پذیرش از نصیحت کنندگان. امام جواد (ع)
ارتباط با مدیریت: 
اولیای محترم می توانند جهت ارتباط مستقیم با مدیریت دبیرستان، از پنل زیر استفاده نمایند.
برای موفق شدن فقط با این عبارت خداحافظی کنید: 
" باشه فردا "
ارتباط مستقیم با مدیر دبیرستان
گیرنده
قدرت گرفته از پورتال نما محصول شرکت بهسامان تدبیر